O nas

13 wrzesień 2012 r., przez Monika  Dudek

Rozmawiamy i piszemy – jak to NA TARASIE - o pomysłach, trendach, kierunkach w aranżacji posesji i przestrzeni publicznej.

Mówimy o tym, co podoba nam się bardziej i dlaczego. Tu dopasowujemy świat do naszych oczekiwań. Nasz slow–trend stoi na mocnych podstawach. Tu dzielimy się dobrymi, zgodnymi ze sztuką budowlaną, praktykami.

Taras – to inspirujące miejsce w kreatywnym spojrzeniu na najbliższe otoczenie.

Nasza ekipa

Blog jest tworzony przez grupę specjalistów z różnych profesji, których połączyła praca w Libecie. Są wśród nich projektanci i dizajnerzy, specjaliści od reklamy i produkt menadżerzy, programiści i budowlańcy. Każda z tych osób posiada bardzo szeroką wiedzę w swojej dziedzinie i jest pasjonatem tego co robi. Swoją wiedzą chcą dzielić się z każdym kto jest zainteresowany tematem nawierzchni i kreatywnego kształtowania swojego otoczenia. Ciekawe i przydatne informacje znajdą tutaj zarówno osoby które zawodowo zajmują się projektowaniem i wykonywaniem nawierzchni, jak i te zainteresowane szeroko rozumianym designem oraz projektowaniem krajobrazu.

Anna Becher

Senior Marketing Manager

Z wykształcenia plastyk i dziennikarz. Od 8 lat tropi i fotografuje najciekawsze aranżacje nawierzchni z wykorzystaniem produktów Libet. Interesują ją udane przykłady sztuki projektowania i wykonawstwa zarówno przestrzeni prywatnej i jak i publicznej.

Lena Harasym

Projektant

Z wykształcenia projektantka wnętrz. Od 6 lat specjalizuje się w projektowaniu nawierzchni. Wolny czas spędza aktywnie (snowboard, kite). Od niedawna największą przyjemności sprawia jej praca w ogrodzie. Rysuje i fotografuje. Fascynują ją podróże do odległych zakątków świata.

Kamil Drewczyński

Koordynator Rozwoju

Koordynator rozwoju firmy odpowiedzialny za kontakty z architektami, biurami projektów, konstruktorami, przedstawicielami urzędów Miast i Gmin, często konsultant techniczny i handlowy inwestycji realizowanych w przestrzeni publicznej. Odpowiada za rozwój rynku. Wolny czas poświęca na żeglowanie, nurkowanie i dobre kino. Ceni kuchnię śródziemnomorską.

Maciej Pańczyk

Kierownik Działu Badań i Rozwoju

Kierownik działu Badań i Rozwoju, odpowiedzialny za wprowadzanie nowych produktów w ofercie Libet S.A. Wolny czas dzieli między rodzinę i zainteresowania - zamiłowanie do podróży motocyklowych oraz aktywność związaną z surwiwalem.

Joanna Skrzypek

Architekt

Architekt krajobrazu i wnętrz, dizajner. W pracy wykorzystuje swoją wiedzę tworząc oryginalne projekty ogrodów i wnętrz. Interesuje się Feng Shui oraz ezoterycznymi kierunkami poznania i rozwoju.

Piotr Kułagowski

Koordynator Rozwoju

Koordynator odpowiedzialny za rozwój rynku. Jego życiową pasją jest muzyka rockowa, jazda motocyklem i podróże.

Agata Niedziałek

Architekt Krajobrazu

Koordynatorka biura projektów i współwłaścicielka firmy 7 DLA OGRODU. Z wykształcenia (i przekonania!) architekt krajobrazu. Projektuje ogrody, w których ludzie odnajdują spokój. Oprócz tego jej największą pasją jest jazda konna, w wolnych chwilach lubi także malować i czytać dobre książki.

Cezary Tyliński

Projektant

Zdobył dyplom z zakresu kształtowania terenów zieleni, ale studiuje dalej wzornictwo, w unikatowej specjalności sztuka projektowania krajobrazu. Interesuje się sztuką współczesną, stąd celem podróży są często krajowe i zagraniczne wystawy oraz inne wydarzenia kulturalne.

Nasz partner

Coraz więcej przedsiębiorców dostrzega rolę designu. Choć temat może w pierwszej chwili wydawać się nieoczywisty w odniesieniu do kostki brukowej i nawierzchni, wyraźnie zaznaczył tu już swoje miejsce.

 

Od początku działalności Libet zmienia budowlany wizerunek kostki brukowej, na element współtworzący piękne otoczenie. Przez oferowanie usług projektowania i aranżacji nawierzchni firma świadomie wyznacza trendy w sztuce aranżacji nawierzchni. Z powodzeniem kształtuje gusta estetyczne i wskazuje modelowe wzory nawierzchni wykonanych w harmonii z otoczeniem, zgodnie ze sztuką projektowania i wykonawstwa. Zachęca i przekonuje inwestorów do ciekawych rozwiązań co przekłada się na komfort życia mieszkańców i wpływa znacząco na ogólne wrażenia estetyczne.

 

Firma współpracuje z artystą i designerem Jerzym Dobrzańskim – prekursorem i promotorem nowoczesnego podejścia do planowania architektury miejskiej oraz Wydziałem Form Przemysłowych krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. W ten sposób chce wprowadzać na rynek autorskie projekty, oparte na nowoczesnej myśli projektowej.

 

Produkty Libet – lidera lidera polskiego rynku w segmencie kostki brukowej premium - współtworzą wyjątkowy klimat zarówno posesji prywatnych jak i osiedli mieszkaniowych. Doskonale spełniają swoje zadanie także w otoczeniu centrów handlowych, nowoczesnych biurowców, hoteli czy też ośrodków wypoczynkowych. Odpowiednia aranżacja otoczenia i estetyczna kompozycja nawierzchni podkreślają i wydobywają z każdej posesji niepowtarzalny klimat.